Category: Classical

Kristina - Stasys Povilaitis - Auksiniai Praėjusio Šimtmečio Šlageriai (CD, Album) download full album zip cd mp3 vinyl flac


Download Kristina - Stasys Povilaitis - Auksiniai Praėjusio Šimtmečio Šlageriai (CD, Album)
2001
Label: Tembras - 003 • Format: CD Album • Country: Lithuania • Genre: Pop • Style: Vocal, Schlager

Sunday 15 March Monday 16 March Tuesday 17 March Wednesday 18 March Thursday 19 March Friday 20 March Saturday 21 March Sunday 22 March Monday 23 March Tuesday 24 March Wednesday 25 March Thursday 26 March Friday 27 March Saturday 28 March Monday 30 March Tuesday 31 March Wednesday 1 April Thursday 2 April Friday 3 April Saturday 4 April Sunday 5 April Monday 6 April Tuesday 7 April Wednesday 8 April Thursday 9 April Friday 10 April Saturday 11 April Sunday 12 April Monday 13 April Tuesday 14 April Wednesday 15 April Friday 17 April Saturday 18 April Sunday 19 April Monday 20 April Tuesday 21 April Kristina - Stasys Povilaitis - Auksiniai Praėjusio Šimtmečio Šlageriai (CD Wednesday 22 April Thursday 23 April Friday 24 April Saturday 25 April Sunday 26 April Monday 27 April Tuesday 28 April Wednesday 29 April Thursday 30 April Friday 1 May Saturday 2 May Sunday 3 May Monday 4 May Tuesday 5 May Wednesday 6 May Thursday 7 May Friday 8 May Saturday 9 May Sunday 10 May Monday 11 May Tuesday 12 May Wednesday 13 May Thursday 14 May Friday 15 May Saturday 16 May Sunday 17 May Monday 18 May Tuesday 19 May Wednesday 20 May Thursday 21 May Friday 22 May Saturday 23 May Move your feet - Dance - Q-ba-ba - I love u - Little town blues - Pabandyk feat.

Mamai - Mamai feat. It's time to make a funk feat. You are the sunshine of my life - Gyveno sau vaikinas - Faina faina - Autostradoje vilnius-kaunas - Ltv himnas - Kur tu, mano lietuva - Album) Lietuvoj - Kalifornija - Cafe emigrant - Kelelis tolimas - Broliai - Valentino diena - Gal tai tu - Tu man esi - Vienuma - Tyliai, tyliai - Keturios naktys - Nebijok - Tu, tik tu - Laikas - Nuvytusios alyvos - Dru-lia - Ku-ku - Bateliai - Tokia esu - Tu, lietuva, tu mano - Ja tak zastenciv, madame - Kur tas kelelis - Ach, jonai, jonai - Sidabro gija - Paskutinis sekmadienis - Jaukiems rudens vakarams Mano gitara - Visai neseniai - Senos dainos-geros dainos 10 Tik paliesk - Mama - Senieji vilniaus stogai - O, disko!

Nuo dubysos - Senelio armonika - Lietuvos grandai moterims Man ne visvien - Mano muzika - Senas laivas - Gera - Diena, kuri praeis - Gilyn - O, velnias! Lelijos - Sena patranka - Polka - Fishy reggae mix - Saulela motula - Sexodromai - Mylimos akys - Baltu taku - Tu padainuok - Vilniaus andante - Moteris ir vyras - Dainuoju lietuje - Jurgos arija. Galima - Marina - Album) Linksminkimos - Lietus - Brazilija - Senos dainos-geros dainos 3 Laiko ratas - Gintarai - Avis - Tavo pasaulis - Holiday - Rytas perone - Senos dainos-geros dainos 5 Zombiai - Uoga saujoj - Niekada nesakyk niekada - Darganotas oras - Man patinka - Senos dainos-geros dainos 6 Tyliai, tyliau Radijo imtuvas - Spaudos baliaus valsas tris dienas, tris naktis - Daiva - Nida '94 - Telefono skambutis - Tra-te-ne - Bida - Tvoji glaza zelionyje - Lrtv himnas - Oi palauk, palauk - O, meile!

Daina draugams - Jupi-ja - Sveika, nijole - Senos dainos-geros dainos Tavo akys - Aguonos - Egle, mano sese - Alyvos - Sustok, traukiny - Lietuvos himnas - Augo kieme klevelis - Album) Raudoni guzikai - Palinko liepa - Dainuokit vyturiai - Motinoms - Motinos valsas - Geriausios dainos Man priklauso laikas - Amerika - Lauko vidury - Pasilik - Buvo vasara - Jeigu tau sunku - Dainuokim - po du - Rudens tango - Gandrai - Netikiu - Thursday 5 March Friday 6 March Saturday 7 March Sunday 8 March Monday 9 March Tuesday 10 March Wednesday 11 March Thursday 12 March Friday 13 March Saturday 14 March Sunday 15 March Monday 16 March Tuesday 17 March Wednesday 18 March Thursday 19 March Friday 20 March Saturday 21 March Sunday 22 March Monday 23 March Tuesday 24 March Wednesday 25 March Thursday 26 March Friday 27 March Saturday 28 March Monday 30 March Tuesday 31 March Wednesday 1 April Thursday 2 April Friday 3 April Saturday 4 April Sunday 5 April Monday 6 April Tuesday 7 April Wednesday 8 April Thursday 9 April Friday 10 April Saturday 11 April Sunday 12 April Monday 13 April Tuesday 14 April Wednesday 15 April Friday 17 April Saturday 18 April Sunday 19 April Monday 20 April Tuesday 21 April Wednesday 22 April Thursday 23 April Friday 24 April Saturday 25 April Sunday 26 April Monday 27 April Tuesday 28 April Wednesday 29 April Thursday 30 April Friday 1 May Saturday 2 May Sunday 3 May Monday 4 May Tuesday 5 May Wednesday 6 May Thursday 7 May Friday 8 May Saturday 9 May Sunday 10 May Monday 11 May Tuesday 12 May Wednesday 13 May


Sitemap

Cancelled - Jagoda (7) - Electronic Welfare (Vinyl, LP), Over There - Various - The Missing Link Story (CD), Delta-Cross Band - The Thrill Is Gone (Vinyl), Monsters, On-Point Poem - On Point - On Point (CD, Album), Feine Freunde Teil 40 - Donna Leon - Feine Freunde - Commissario Brunettis Neuster Fall (CD), Cellular - DJ Outlaw (2) - The Middle Easts Invasion (When Arabs Unite) (CDr), Sweet Potatoes - The GoldeBriars - Straight Ahead (Vinyl, LP, Album), Nelson Mandela - Mikey Dread - Happy Family (CD, Album)

8 comments

  1. Stasys Jakeliūnas, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas. m. gegužės 8 d. aA. Biudžeto ir finansų komitetas viso Seimo pavedimu atlieka parlamentinį ekonominės krizės.
  2. Disc 1 in this compilation is reissue of Auksiniai Praėjusio Šimtmečio Šlageriai which re-recorded album of popular selections. Disc 2 is compilation of old recordings. Seems to have been released previously ( matrix), but such release is not in database/5(3).
  3. Stasys Povilaitis - AUKSINIAI PRAĖJUSIO ŠIMTMEČIO ŠLAGERIAI - KRISTINA. Didžiausia legalios lietuviškos muzikos duomenų bazė.
  4. Neatmetama, kad praradęs įtaką milijonams stačiatikių Ukrainoje, Kremlius gali didinti įtaką kitose, Maskvos patriarchatui priklausančiose, šalyse, taip pat ir Lietuvoje. Lietuvos stačiatikiai tikina iš Rusijos spaudimo niekada nejutę, todėl ir nesiruošia net svarstyti apie didesnę autonomiją ar atsiskyrimą nuo Maskvos patriarchato.
  5. Read about kristina from Stasys Povilaitis's Auksiniai Praėjusio Šimtmečio Šlageriai and see the artwork, lyrics and similar artists.
  6. Stasys Povilaitis - AUKSINIAI PRAĖJUSIO ŠIMTMEČIO ŠLAGERIAI - KAI ESI ŠALIA. Didžiausia legalios lietuviškos muzikos duomenų bazė.
  7. Atsisveikinimas prie jūros. Stasys Povilaitis. Pop, R&B muzika. Neužmirštamos dainos. Auksiniai praėjusio šimtmečio šlageriai. Švieski vėl man vėl.
  8. Album + Compilation. Year Title Releases; Auksiniai praėjusio šimtmečio šlageriai: Stasys Povilaitis: 1: Showing official release groups by this artist. Show all release groups instead, or show various artists release groups. Artist information Sort name: Povilaitis, Stasys Type: Person Gender: Male Born: Died:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *